زیرساخت ابری هایو

سرور ویندوز ابری

فقط با چند کلیک سرور ویندوز ابری برای هر نوع استفاده راه اندازی کنید. محدودیتی در تعداد سرور نوع سیستم عامل وجود ندارد. (نیاز به سرور غیر ایرانی دارید؟ سرور ابری فرانسه)

تصویر یک ماشین حساب که شخصی به آن تکیه داده است

قیمت سرور مجازی ویندوز

قیمت سرور مجازی ویندوز در هایو به صورت ساعتی با توجه به منابع ای که برای ویندوز سرور خود انتخاب کرده اید محاسبه می شود.
در زیر ماشین حسابی برای محاسبه هزینه ساعتی سرور ویندوز آماده کرده ایم که با وارد کردن منابع مورد نیاز خود می توانید قیمت سرور ویندوز مجازی خود را مشاهده کنید. البته شما در هر لحظه می توانید منابع سرور ویندوز ابری خود را تغییر دهید.

خرید سرور ویندوز ساعتی

با خرید سرور ویندوز ساعتی هزینه تمام منابع و نگهداری سرور بصورت ساعتی محاسبه شده و از شارژ حساب کاربری شما کسر میگردد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه زیاد نیستید و صرفا به ازای نحوه مصرف مبلغ دلخواه را میتوانید به شارژ پنل خود اضافه کنید.
 • Please enter a number from 1 to 32.
  بین 1 تا 32
 • Please enter a number from 1 to 16.
  بین 1 تا 16
 • Please enter a number from 1 to 1.
  1 IP به ازای هر سرور
 • Please enter a number from 1 to 200.
  بین 1 تا 200
 • 0 تومان
تصویری از یک حسابدار در حال محاسبه

خرید ویندوز سرور ابری

با خرید ویندوز سرور ابری شما میتوانید سرور مورد نیاز خود را از بین ویندوز سرور های مختلف 2012 تا ویندوز سرور 2022 انتخاب کنید.
منابع بصورت دلخواه قابل تخصیص است و در هر لحظه می توانید منابع انتخابی خود را برای کاهش هزینه ویندوز سرور کمتر کنید. و یا درصورت نیاز منابع را بیشتر کنید.
تصویری از یک حسابدار در حال محاسبه

خرید سرور ویندوز ابری

هایو علاوه بر ویندوز سرور اقدام به ارائه سرور ویندوز معمولی یعنی ویندوز 10 و 11 نیز کرده است. تا درصورتی که نیاز به داشتن یک ویندوز معمولی برای انجام کارهای سنگین خود دارید بتوانید از این سیستم عامل ها استفاده ببرید.

سرور ویندوز 11 و 10 با تمام امکانات به همراه کارت صدا ارائه می شوند.

Windows 10

Windows 11

Windows Server 2022

اجاره کامپیوتر مجازی از راه دور

اگر شما شرکت یا سازمانی هستید که میخواهید برای کارمندان خود با هزینه کم یک کامپیوتر بسیار قوی اما ارزان بصورت موقت یا دائمی داشته باشید اجاره سرور ویندوز ابری بهترین راهکار برای شماست.

شما با اجاره سرور ویندوز می توانید با ضعیف ترین کامپیوتر که به یک اینترنت معمولی وصل باشد به آن متصل شوید و کار خود را در یک کامپیوتر بسیار قوی تر انجام دهید.

ویژگی های سرور مجازی ابری

تصویری از فعال یا غیرفعال کردن لیست ویژگی ها

پرداخت ساعتی به ازای مصرف

فقط پول آنچه که استفاده کرده اید را پرداخت کنید. بعد از ساخت سرور مورد نیاز خود هزینه آن بصورت ساعتی از شارژ شما کسر می شود.

امنیت با ساخت شبکه داخلی

با شبکه داخلی می توانید امنیت سرور ابری و وب سایت خود را دو برابر کنید، با این کار سرور اصلی در یک شبکه داخلی قرار میگرد و بصورت مستقیم غیرقابل دسترس است.

دسترسی ریموت و وب کنسول

علاوه براینکه در ناحیه کاربری امکان دسترسی به وب کنسول سرور را خواهید داشت امکان اتصال ریموت به سرور ابری ویندوز و سرور ابری اوبونتو نیز وجود دارد.

تغییر منابع در لحظه

حتی بعد از ساخت سرور ابری می توانید منابع تعریف شده را بصورت دستی کاملا تغییر دهید و در لحظه از منابع جدید استفاده ببرید.

تغییر سیستم عامل در لحظه

بعد از راه اندازی سرور در لحظه می توانید سیستم عامل پیشین خود را به سیستم عامل دیگری تغییر دهید مثل ویندوز به اوبونتو و برعکس.

هزینه کمتر با خاموش کردن

در هر لحظه که به سرور ابری نیاز نداشتید می توانید آن را خاموش کنید تا فقط یک سوم هزینه آن را پرداخت کنید.

پشتیبانی همیشه در دسترس

تیم پشتیبانی زیرساخت ابری هایو با 6 راهکارِ تیکت، واتس اپ، تلگرام، تماس مستقیم، کارمند اختصاصی مدیر شبکه و DevOps همواره در دسترس شما خواهند بود.

تصویری از فعال یا غیرفعال کردن لیست ویژگی ها

چرا زیرساخت ابری هایو

زیرساخت ابری هایو سال هاست در حال کسب تجربه و اجرای بهترین ایده ها برای استفاده از محصولات خود می باشد که در زیر برخی از دلایل و ویژگی های هایو را آورده ایم.

در هایو شما ابتدا باید یک جزیره بسازید به عنوان خانه سرورهای شما و سپس در هر جزیره میتوانید به تعداد مورد نیاز سرور ایجاد کنید و یک شبکه داخلی کامل فقط با یک IP Public داشته باشید.

در جزیره هایو شما میتوانید یک سرور به عنوان پروکسی سرور تعریف کنید و آیپی خود را به آن بدهید و با شبکه سازی سرور اصلی و دیگر سرور های مورد نیاز خود را یک مرحله پایین تر در شبکه خود ایجاد کنید که هیچکس دسترسی مستقیم به آنها را نداشته باشد.

در سرور ابری مجازی هایو شما هم دسترسی ریموت دسکتاپ به سرورهای ویندوز و اوبونتو دارید و هم دسترسی ترمینال در این دو و دیگر سیستم عامل های موجود.

این اطمینان به تمام مشتریان داده می شود که تمام سرورهای فیزیکی هایو در بهترین لوکیشن قرار گرفته اند و امنیت های سخت افزاری و فنی لازم برای آنها تامین شده است.

در شرکت زیرساخت ابری هایو تیم پشتیبانی همیشه با شما همراه است، شما با 6 راهکار پشتیبانی که پایین‌تر آورده شده است می توانید با ما در ارتباط باشید.

راهکارهای پشتیبانی

ارسال تیکت

از 8 صبح تا 12 شب در کمتر از چند دقیقه پاسخگو تیکت های شما هستیم.

تماس تلفنی

بین ساعات 8 تا 24 بصورت تلفنی می توانید سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید.

واتس اپ

درصورت نیاز به ایجاد راه ارتباطی سریعتر از طریق واتس اپ پاسخگو خواهیم بود.

DevOps (غیر رایگان)

استخدام متخصص خصوصی و اختصاصی شما با ارائه شماره مستقیم تلفن همراه پشتیبان. تمام مشکلات فنی و زیرساختی شما را رفع خواهد کرد.

پشتیبانی وردپرس (غیر رایگان)

استخدام وردپرس کار متخصص خصوصی و اختصاصی با ارائه شماره مستقیم همراه پشتیبان. تمام مشکلات فنی وب سایت وردپرسی شما را رفع خواهد کرد.

SysAdmin (غیر رایگان)

استخدام مدیر شبکه متخصص، خصوصی و اختصاصی شما با ارائه شماره مستقیم تلفن همراه پشتیبان. تمام مشکلات فنی و زیرساختی شما را رفع خواهد کرد.

سوالات متداول

بعد از ساخت سرور تمام اطلاعات مورد نیاز جهت اتصال و ورود به سرور به ایمیلی که در هنگام ثبت نام تایید کرده اید ارسال می شود.

در حالت عادی شما می توانید برای هر ماشین ساخته شده یک وب سرور داشته باشید که بتواند میزبان یک سرویس باشد.اما در ساختار هایو شما یک شبکه اختصاصی و مستقل دارید که می توانید بین انها به هر شکلی که بخواهید ارتباط برقرار نمایید.شما می توانید در این شبکه اختصاصی یک ساختار Microservice ایجاد نمایید و بوسیله یک Proxyserver تعداد نامحدود سایت را مدیریت کنیدتوسط بخش پشتیبانی به صورت رایگان قابل پیاده سازی است .

شما می توانید در پنل کاربری خود به هر تعدادی که بخواهید روال (Rule) فایروال برای هایو ابرهای خود اضافه کنید و امنیت ماشین های خود را خودتان مدیریت کنید البته توجه داشته باشید که افزودن هر روال شامل هزینه اضافه می شود .

به صورت لحظه ای و بدون نیاز به ریبوت در سروهای lxc می توانید از طریق پنل کاربری منابع را تغییر دهید .

شما با حداقل شارژ 10.000 هزار تومان می توانید بصورت ساعتی از سرور های ابری ما استفاده کنید. و درصورت اتمام شارژ سرویس شما بصورت موقت معلق میگردد که درصورت شارژ مجدد سرویس از همان نقطه قبلی راه اندازی مجدد می شود. البته شایان ذکر است که قبل از اتمام شارژ از طریق پیامک و ایمیل به شما جهت تمدید سرویس اطلاع رسانی خواهد شد.

دریافت فاکتور مستقیم از طریق پنل در سایت میسر می باشد همچنین هنگام ساخت هر سرویس هزینه های ان به شما نمایش داده می شود در صورت نیاز به پیش فاکتور نیز می توانید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

خرید و اجاره انواع ویندوز سرور

درباره سرور ویندوز 

Windows server

اگر یک کاربر معمولی کامپیوتر هستید، ممکن است فقط با نسخه‌های ویندوز که برای مصرف‌کننده قرار دارند مواجه شده باشید.

 اما آیا می دانستید که مایکروسافت یک نسخه کامل ویندوز سرور از سیستم عامل خود را نیز منتشر می کند؟

ویندوز سرور چیست؟

اگر تا به حال نام ویندوز سرور را نشنیده اید، ابتدا توضیح می دهیم که چیست.

 در اصل، ویندوز سرور خطی از سیستم عامل ها است که مایکروسافت به طور خاص برای استفاده در سرور ایجاد می کند.

 سرورها ماشین های بسیار قدرتمندی هستند که به گونه ای طراحی شده اند که دائماً کار کنند و منابعی را برای رایانه های دیگر فراهم کنند.

 این بدان معنی است که تقریباً در همه موارد، ویندوز سرور فقط در موارد تجاری استفاده می شود.

مایکروسافت از زمانی که ویندوز سرور ۲۰۰۳ در آوریل ۲۰۰۳ راه اندازی شد، ویندوز سرور را با این نام منتشر کرده است. با این حال، حتی قبل از این، نسخه های سرور ویندوز در دسترس بود. 

به عنوان مثال، Windows NT 4.0 در هر دو نوع ایستگاه کاری (برای استفاده عمومی) و سرور در دسترس بود.

ویندوز سرور در مقابل ویندوز معمولی: اصول

تنها با یک نگاه سریع، ممکن است در تشخیص تفاوت بین ویندوز سرور و نسخه های معمولی ویندوز مشکل داشته باشید.

ظاهر دسکتاپ شامل نوار وظیفه،ایکون ها و منوی استارت یکسان است.

همانطور که مشخص است، هر نسخه ویندوز سرور مربوط به نسخه مصرف کننده ویندوز است.

 به عنوان مثال، ویندوز سرور 2003، نسخه سرور ویندوز XP بود.

. نسخه های فعلی شامل ویندوز سرور ۲۰۱۶ است که بر اساس به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ و ویندوز سرور ۲۰۱۹ بر اساس نسخه ۱۸۰۹ ویندوز ۱۰ است.

از آنجایی که ویندوز سرور و ویندوز یک پایه کد مشترک دارند، می توانید بسیاری از عملکردهای یکسان را در هر دو انجام دهید.

 می توانید برنامه هایی مانند مرورگرها و ویرایشگرهای عکس را روی ویندوز سرور دانلود و نصب کنید و بسیاری از اصول اولیه ویندوز مانند Notepad در ویندوز سرور گنجانده شده است.درباره سرور ویندوز ۱۰

Windows 10

ویندوز ۱۰ سیستم عاملی است که توسط مایکروسافت برای رایانه های شخصی ساخته شده است.

 به طور رسمی در سال ۲۰۱۴ رونمایی شد و ایده آپدیت های چرخشی را برای سیستم عامل معرفی کرد.

مایکروسافت چندین دهه است که بر بازار سیستم عامل های رایانه های شخصی مسلط است.

 ویندوز ۱۰ در ۲۹ ژوئیه ۲۰۱۵ به عنوان جانشین ویندوز ۹ برای مصرف کنندگان عرضه شد.

به عنوان بخشی از سیستم عامل به روز شده مایکروسافت، سیستمی از به روز رسانی های متحرک برای ویژگی ها و عملکردها معرفی کرد.

 ایده این است که به طور مداوم سیستم را با به روز رسانی های کوچک بهبود دهیم و میزان اختلال ایجاد شده توسط به روز رسانی های بزرگتر را کاهش دهیم.

یکی از به‌روزرسانی‌های بزرگی که به عنوان بخشی از ویندوز ۱۰ ارائه شد، معرفی مایکروسافت اج بود، یک مرورگر جدید که کاملاً از اینترنت اکسپلورر جدا است.

سیستم مورد نیاز ویندوز ۱۰

پردازنده ۳۲ یا ۶۴ بیتی با توان ۱ گیگاهرتز یا بیشتر

حداقل رم ۱ برای ۳۲ بیت و حداقل رم ۴ برای ۶۴ بیت

حداقل فضای هارد ۱۶ گیگابایت برای ۳۲بیت و ۲۰ گیگابایت برای نسخه ۶۴ بیت

پیش‌نیازها برای ویندوز ۱۰ تنها پیش‌نیاز این سیستم، داشتن اکانت هایو است.درباره سرور ویندوز ۲۰۱۹

ویندوز ۲۰۱۹ یک ویندوز سرور است.

برای تعریف بهتر ویندوز سرور بهتره بگیم، نسخه ای از سیستم عامل ویندوز شرکت ماکروسافت  است که برای نصب و اجرا روی سرور ها طراحی شده و برای به اشتراک گذاشتن خدمات با چندین کاربر و کنترل ذخیره داده ها و شبکه های مشترک می باشد. 

درخواست مشاوره رایگان