زیرساخت ابری هایو

خرید سرور فرانسه

فقط با چند کلیک سرور ابری فرانسه برای هر نوع استفاده راه اندازی کنید.

تصویری از چند سرور
تصویر یک ماشین حساب که شخصی به آن تکیه داده است

قیمت سرور فرانسه

قیمت سرور فرانسه بصورت ساعتی محاسبه و از شارژ شما کسر می شود، بدین معنی که شما میتوانید با حداقل شارژ 30 هزار تومان اقدام به خرید سرور فرانسه با منابع دلخواه کنید.
هزینه سرور فرانسه بصورت ساعتی از شارژ شما کسر می شود.

خرید سرور فرانسه ابری ساعتی

با خرید سرور ابری ساعتی فرانسه هزینه تمام منابع و نگهداری سرور فرانسه بصورت ساعتی محاسبه شده و از شارژ حساب کاربری شما کسر میگردد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه زیاد نیست و صرفا به ازای نحوه مصرف مبلغ دلخواه را میتوانید به شارژ پنل خود اضافه کنید.
 • Please enter a number from 1 to 32.
  1 تا 32
 • Please enter a number from 1 to 16.
  1 تا 16
 • Please enter a number from 1 to 200.
  1 تا 200
 • Please enter a number from 1 to 1.
 • 0 تومان

ویژگی های سرور مجازی ابری

تصویری از فعال یا غیرفعال کردن لیست ویژگی ها

پرداخت ساعتی به ازای مصرف

فقط پول آنچه که استفاده کرده اید را پرداخت کنید. بعد از ساخت سرور مورد نیاز خود هزینه آن بصورت ساعتی از شارژ شما کسر می شود.

تغییر منابع در لحظه

حتی بعد از ساخت سرور ابری می توانید منابع تعریف شده را بصورت دستی کاملا تغییر دهید و در لحظه از منابع جدید استفاده ببرید.

تغییر سیستم عامل در لحظه

بعد از راه اندازی سرور در لحظه می توانید سیستم عامل پیشین خود را به سیستم عامل دیگری تغییر دهید مثل ویندوز به اوبونتو و برعکس.

پشتیبانی همیشه در دسترس

تیم پشتیبانی زیرساخت ابری هایو با 6 راهکارِ تیکت، واتس اپ، تلگرام، تماس مستقیم، کارمند اختصاصی مدیر شبکه و DevOps همواره در دسترس شما خواهند بود.

تصویری از فعال یا غیرفعال کردن لیست ویژگی ها

چرا زیرساخت ابری هایو

زیرساخت ابری هایو سال هاست در حال کسب تجربه و اجرای بهترین ایده ها برای استفاده از محصولات خود می باشد که در زیر برخی از دلایل و ویژگی های هایو را آورده ایم.

در جزیره هایو شما میتوانید یک سرور به عنوان پروکسی سرور تعریف کنید و آیپی خود را به آن بدهید و با شبکه سازی سرور اصلی و دیگر سرور های مورد نیاز خود را یک مرحله پایین تر در شبکه خود ایجاد کنید که هیچکس دسترسی مستقیم به آنها را نداشته باشد.

این اطمینان به تمام مشتریان داده می شود که تمام سرورهای فیزیکی هایو در بهترین لوکیشن قرار گرفته اند و امنیت های سخت افزاری و فنی لازم برای آنها تامین شده است.

در شرکت زیرساخت ابری هایو تیم پشتیبانی همیشه با شما همراه است، شما با 6 راهکار پشتیبانی که پایین‌تر آورده شده است می توانید با ما در ارتباط باشید.

راهکارهای پشتیبانی

ارسال تیکت

از 8 صبح تا 12 شب در کمتر از چند دقیقه پاسخگو تیکت های شما هستیم.

تماس تلفنی

بین ساعات 8 تا 24 بصورت تلفنی می توانید سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید.

واتس اپ

درصورت نیاز به ایجاد راه ارتباطی سریعتر از طریق واتس اپ پاسخگو خواهیم بود.

DevOps (غیر رایگان)

استخدام متخصص خصوصی و اختصاصی شما با ارائه شماره مستقیم تلفن همراه پشتیبان. تمام مشکلات فنی و زیرساختی شما را رفع خواهد کرد.

پشتیبانی وردپرس (غیر رایگان)

استخدام وردپرس کار متخصص خصوصی و اختصاصی با ارائه شماره مستقیم همراه پشتیبان. تمام مشکلات فنی وب سایت وردپرسی شما را رفع خواهد کرد.

SysAdmin (غیر رایگان)

استخدام مدیر شبکه متخصص، خصوصی و اختصاصی شما با ارائه شماره مستقیم تلفن همراه پشتیبان. تمام مشکلات فنی و زیرساختی شما را رفع خواهد کرد.

سوالات متداول

شما می توانید در پنل کاربری خود به هر تعدادی که بخواهید روال (Rule) فایروال برای هایو ابرهای خود اضافه کنید و امنیت ماشین های خود را خودتان مدیریت کنید البته توجه داشته باشید که افزودن هر روال شامل هزینه اضافه می شود .

به صورت لحظه ای و بدون نیاز به ریبوت در سروهای lxc می توانید از طریق پنل کاربری منابع را تغییر دهید .

شما با حداقل شارژ 10.000 هزار تومان می توانید بصورت ساعتی از سرور های ابری ما استفاده کنید. و درصورت اتمام شارژ سرویس شما بصورت موقت معلق میگردد که درصورت شارژ مجدد سرویس از همان نقطه قبلی راه اندازی مجدد می شود. البته شایان ذکر است که قبل از اتمام شارژ از طریق پیامک و ایمیل به شما جهت تمدید سرویس اطلاع رسانی خواهد شد.

دریافت فاکتور مستقیم از طریق پنل در سایت میسر می باشد همچنین هنگام ساخت هر سرویس هزینه های ان به شما نمایش داده می شود در صورت نیاز به پیش فاکتور نیز می توانید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

درخواست مشاوره رایگان