زیرساخت ابری هایو
[dark-light-mode-switch]

زیرساخت و خدمات ابری خصوصی سازمان‌ و شرکت ها

شرکت ویرا ابر آینده جهان با نام تجاری هایو راهکارها ابر خصوصی و خدماتی مناسب سازمان های بزرگ و کوچک آماده کرده است که در زیر به آنها اشاره شده است.

تصویری از چند سرور

پیاده سازی زیرساخت ابر خصوصی

پیاده سازی یک دیتا سنتر ابری بر روی زیرساخت سازمان ها با ویژگی های امکان VLan بندی از طریق UI ، امکان NAT نویسی، ایجاد روترهای مجازی دلخواه و ساخت انواع ایمیج های لینوکسی و ویندوزی با سیستم عامل دلخواه، به همراه آموزش و مشاوره فنی و زیرساختی.

پیاده سازی زیرساخت سرور پشتیبان

پیاده سازی یک سرور جداگانه در مکانی متفاوت جهت پشتیبانگیری با ویژگی های حفاظت اطلاعات در برابر بلاهای طبیعی و دسترسی از راه دور به صورت ریموت، موقعیت مکانی متفاوت با امکان بازگردانی اطلاعات از راه دور، پشتیبان گیری به صورت اتوماتیک و مدیرت نحوه پشتیبانگیری.

کامپیوتر مجازی برای هر کارمند

راه اندازی یک کامپیوتر مجزا در سرور اصلی با منابع و سیستم عامل دلخواه برای هرکارمند با امکانات و ویژگی های ساخت در کمتر از 3 دقیقه و دسترسی حتی از راه دور، انواع سیستم عامل های لینوکسی و ویندوزی، مدیریت تمام کامپیوترها بصورت یکپارچه و امکان تغییر منابع سیتم در چند ثانیه با امنیت بسیار بالا.

پیاده سازی بستر CDN داخلی

افزایش امنیت سایبری سازمان در شبکه داخلی و بین المللی و جلوگیری از حملات دیداس و فیلتر کردن دسترسی از نقاط مختلف کشور، انجام کارهایی برای افزایش کارایی سرور، فیلتر کردن و یا بستن دسترسی از خارج از کشور، بالابردن سرعت پاسخ دهی سرور به همراه امنیت بسیار قوی.

ارائه راهکارهای امنیتی

حفاظی بین نرم افزار تحت وب و اینترنت که می تواند حمله های احتمالی را مهار کند. فایروال وب اپلیکیشن ویژگی هایی را داراست نظیر، وف فورتی وب مختص سازمان ها و جلوگیری از بدافزار ها، وف نرم افزاری انجینیکس و جلوگیری از آسیب پذیری های منطق نرم افزار با مدیریت ترافیک بسیار بالا و همچنین این اپلیکیشن از حملات DDos جلوگیری می کند.

ایمیل سازمانی اختصاصی

ایمیل سازمانی اختصاصی با قابلیت های منحصر به فرد، ویژه ی سازمان شما طراحی و پیاده سازی می شود. اشاره ای به نمونه ای از این ویژگی ها می توان داشت از قبیل : دارای آنتی ویروس پیشرفته به همراه تضمین ارسال به اینباکس، Gateway امنیتی برای ایمیل های برون سازمانی و امکان مدیریت مخاطبین در پنل اختصاصی و تخت وب، ایجاد ایمیل در دامنه های مختلف
تصویری از ایمیل و لپ تاپ برای ایمیل سرور

فضای ذخیره سازی ابری خصوصی

اختصاص دادن فضا و محیط کار ابری به دپارتمان و کارمندان هربخش مختلف در سازمان ها. این کار خصوصیتی از قبیل مدیریت فضای اختصاص داده شده به هر کارمند و دسترسی از طریق API را دارد. بارگذاری فایل از طریق پنل تحت وب انجام می شود به همراه میزبانی سایت های استاتیک. امکان اشتراک گذاری فایل درون سازمان و اتصال به تلفن همراه را دارد.

جلسه و گفتگو آنلاین

از راه دور جلسات خود را برگذار کنید، برگذاری جلسات و کلاس های آنلاین با نرم افزار اختصاصی در پنل سازمانی شما راه اندازی می شود. نرم افزار برگذاری جلسات دارای مزیت هایی است از قبیل: برگذاری جلسه تصویری به راحتی میتوانید اررتباط تصویری بگیرید و متن و صوت و فایل ارسال کنید. بدون محدودیت نفرات آنلاین می شوند و امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش وجود دارد حتی در تلفن همراه.

پشتیبانی، مشاوره و آموزش

همواره یک متخصص همراه شما خواهد بود و پشتیبانی تمام سرویس ها توسط متخصصین شبکه و برنامه نویسی هایو انجام میشود.

نمونه ای از پشتیبانی که تیم فنی و شبکه هایو میتواند ارائه دهد نظیر:

نصب، تنظیم و استقرار سرورها و استقرار نرم افزار ها بر بستر کوبرنتیز می باشد.

راهکار هایی در معماری Native cloud و ایجاد CI/CD به همراه مانیتورینگ منابع و لاگ سرورها و مخزن کنترل ورژن گیت را تیم پشتیبانی و شبکه هایو می تواند انجام دهد.

پشتیبانی حضوری

مانیتورینگ لحظه ای

آموزش کار

مشاوره معماری سرور

خدمات ابری سفارشی برای سازمان شما

درصورتی که خدمت خاصی مد نظر دارید می توانید شرح کلی آن را از طریق فرم ارائه شده ارسال نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

خرید سرور ابری خصوصی برای شرکت

احتمالا هنگام تحقیق در مورد اینکه آیا سرور ابری برای شرکت تهیه کنیم یا سرور سنتی سوالات زیادی برای شما بوجود اومده.

مثلا سرور ابری میتونه مثل سرور فیزیکی امن باشه یا خیر؟

یا سرور رو بصورت فیزیکی خودمون ببینیم خیالمون راحت تره چرا باید سرور ابری برای شرکت بخریم؟

ما در مقالات مختلف تفاوت و ویژگی های سرور های ابری را توضیح داده ایم که در زیر برخی از آنها را آورده ام.

تفاوت زیرساخت ابری با زیرساخت های سنتی شرکت ها

مزایای سرور ابری برای کارخانه

اما در این صفحه پاسخ نهایی را برای شما خواهیم داشت.

زیرساخت ابری هایو به 2 صورت اختصاصی و عمومی (اشتراکی) ارائه می شوند. 

تیم زیرساخت ابری هایو با تحقیق بازار متوجه وجود دو دسته از مشتریان شرکتی شده اند.

  1. مشتریانی که فعلا زیرساخت ارزان نیاز دارند.
  2. مشتریانی که امنیت برایشان مهم تر از هزینه است.

زیرساخت ابری ارزان برای شرکت و کارخانه جات

در رابطه با مشتریانی که نیاز به سرور ارزان برای شرکت و یا کارخانه خود دارند زیرساخت عممومی هایو می تواند بهترین راهکار باشد.

هایو با کمک دانش و تجربه تیم خود توانسته است زیرساختی اختصاصی برای ارائه خدمات خاص به مشتریان سطح بالا ارائه دهد.

بدین صورت که شما با حداقل مبلغ 50 هزار تومان نیز می توانید اقدام به اجاره سرور ابری برای شرکت خود کنید!

تمام هزینه های سرور ابری هایو بصورت ساعتی محاسبه می شود و نیازی به پرداخت اجاره سرور بصورت یکجا نیست.

شما میتوانی هر سروری که برای شرکت یا کارخانه خود نیاز دارید را بدون محدودیت در منابع فقط با همان 50 هزار تومان اجاره کنید و درصورت رضایت و نیاز حساب خود را برای ادامه شارژ کنید و از سرور استفاده ببرید.

مدیریت فنی سرور ها با تیم هایو بوده لذا جایی برای نگارنی از امنیت، تعمیرات، نگهداری و … وجود ندارد.

در این شرایط میلیون ها تومان هزینه برای شما صرفه جویی شده است و نیازی به استخدام یک کارمند فقط برای نگهداری سرور ها را نخواهید داشت.

علاوه بر اینکه همه چیز در این صورت بسیار ارزان تر از خریداری سرور فیزیکی و نگهداری آن در محل خود می باشد استفاده از سرور ابری نیز بسیار آسان تر است.

برای مثال فرض کنید در لحظه نیاز دارید بلافاصله منابع سرور را ارتقاء دهید،

اگر سرور ها بصورت فیزیکی در محل شما باشد شما باید اقدام به خریداری نابع اضافی و نصب و تنظیم آن بر روی سرور توسط یک متخصص شبکه کنید.

اما در سرور ابری شما فقط با چند کلیک ساده می توانید منابع خود را هرچقدر که نیاز داشته باشید زیاد یا کم کنید، بدن نیاز به هیچگونه دانش فنی و هزینه ی اضافی.

هزینه منابع اضافی بصورت ساعتی هر یک ساعت یکبار از شارژ حساب کاربری شما کسر خواهد شد.

زیرساخت ابری اختصاصی و امن برای شرکت و کارخانه 

اما در رابطه با شرکت و کارخانه هایی که نیاز به تهیه زیرساخت ابری اختصاصی و خصوصی دارند.

تیم فنی هایو با تجربه ای که در راه اندازی زیرساخت ابری دارد می تواند اقدام به راه اندازی زیرساخت ابری خصوصی بصورت اختصاصی برای شرکت یا کارخانه شما کند.

در این حالت دیگر نگرانی ای بابت امنیت و نگهداری از سرور ها برای شما وجود نخواهد داشت.

سرور ها بصورت فیزیکی و اختصاصی برای شما تهیه خواهد شد و زیرساخت مورد نیاز شما بر روی آن راه اندازی می شود.

بدین شکل شما یک زیرساخت ابری مخصوص شرکت خود خواهید داشت، 

خوشبختانه تیم هایو پشتیبانی و نگهداری سرور های شما را نیز انجام می دهد و تمام نگرانی های پشتیبانی را برای شما برطرف خواهد کرد.

پشتیبانی سرور اختصاصی برای شرکت شما بصورت حضوری و غیرحضوری (از راه دور) قابل انجام است.

حتی تیم هایو میتواند یک کارمند اختصاصی با ضمانت پشتیبانی برای شما بصورت تمام وقت استخدام کند.

برای تهیه زیرساخت اختصاصی برای شرکت خود می توانید از طریق صفحه تماس با ما با تیم فروش هایو ارتباط بگیرید و به رایگان راهنمایی شوید.

سرور ابری خصوصی

با تهیه زیرساخت خصوصی هایو به تعداد نامحدود می توانید سرور ابری خصوصی و یا ابر خصوصی برای خود داشته باشید.

با کمک ابر خصوصی (Private Cloud) هرگونه زیرساخت و برنامه مورد نیاز خود را می توانید با کمک تیم فنی هایو راه اندازی و نگهداری کنید.

تیم پشتیبان سرور خصوصی هایو می تواند ضمن ارائه مشاوره رایگان راه اندازی آنچه که شما نیاز دارید در اجرای آن نیز شما را کمک کنند.

سرور ابری خصوصی هم میتواند در شرکت یا محل کار شما نصب و راه اندازی شود و هم میتواند در زیرساخت هایو نگهداری و مدیریت شود.

اما در نهایت سرور بصورت خصوصی و اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

اگر خود دارای تیم DevOps هستید میتوانید سرور ابری اختصاصی خود را به راحتی چند کلیک مدیریت کنید در غیر اینصورت تیم DevOps هایو این کار را برای شما انجام خواهد داد.

 

درخواست مشاوره رایگان