زیرساخت ابری هایو

زیرساخت و خدمات ابری برای سازمان‌ و شرکت ها

شرکت ویرا ابر آینده جهان با نام تجاری هایو راهکارها و خدماتی مناسب سازمان های بزرگ و کوچک آماده کرده است که در زیر به آنها اشاره شده است.

تصویری از چند سرور

پیاده سازی زیرساخت ابری خصوصی

پیاده سازی یک دیتا سنتر ابری بر روی زیرساخت سازمان ها با ویژگی های امکان VLan بندی از طریق UI ، امکان NAT نویسی، ایجاد روترهای مجازی دلخواه و ساخت انواع ایمیج های لینوکسی و ویندوزی با سیستم عامل دلخواه، به همراه آموزش و مشاوره فنی و زیرساختی.

پیاده سازی زیرساخت سرور پشتیبان

پیاده سازی یک سرور جداگانه در مکانی متفاوت جهت پشتیبانگیری با ویژگی های حفاظت اطلاعات در برابر بلاهای طبیعی و دسترسی از راه دور به صورت ریموت، موقعیت مکانی متفاوت با امکان بازگردانی اطلاعات از راه دور، پشتیبان گیری به صورت اتوماتیک و مدیرت نحوه پشتیبانگیری.

کامپیوتر مجازی برای هر کارمند

راه اندازی یک کامپیوتر مجزا در سرور اصلی با منابع و سیستم عامل دلخواه برای هرکارمند با امکانات و ویژگی های ساخت در کمتر از 3 دقیقه و دسترسی حتی از راه دور، انواع سیستم عامل های لینوکسی و ویندوزی، مدیریت تمام کامپیوترها بصورت یکپارچه و امکان تغییر منابع سیتم در چند ثانیه با امنیت بسیار بالا.

پیاده سازی بستر CDN داخلی

افزایش امنیت سایبری سازمان در شبکه داخلی و بین المللی و جلوگیری از حملات دیداس و فیلتر کردن دسترسی از نقاط مختلف کشور، انجام کارهایی برای افزایش کارایی سرور، فیلتر کردن و یا بستن دسترسی از خارج از کشور، بالابردن سرعت پاسخ دهی سرور به همراه امنیت بسیار قوی.

ارائه راهکارهای امنیتی

حفاظی بین نرم افزار تحت وب و اینترنت که می تواند حمله های احتمالی را مهار کند. فایروال وب اپلیکیشن ویژگی هایی را داراست نظیر، وف فورتی وب مختص سازمان ها و جلوگیری از بدافزار ها، وف نرم افزاری انجینیکس و جلوگیری از آسیب پذیری های منطق نرم افزار با مدیریت ترافیک بسیار بالا و همچنین این اپلیکیشن از حملات DDos جلوگیری می کند.

ایمیل سازمانی اختصاصی

ایمیل سازمانی اختصاصی با قابلیت های منحصر به فرد، ویژه ی سازمان شما طراحی و پیاده سازی می شود. اشاره ای به نمونه ای از این ویژگی ها می توان داشت از قبیل : دارای آنتی ویروس پیشرفته به همراه تضمین ارسال به اینباکس، Gateway امنیتی برای ایمیل های برون سازمانی و امکان مدیریت مخاطبین در پنل اختصاصی و تخت وب، ایجاد ایمیل در دامنه های مختلف
تصویری از ایمیل و لپ تاپ برای ایمیل سرور

فضای ذخیره سازی ابری

اختصاص دادن فضا و محیط کار ابری به دپارتمان و کارمندان هربخش مختلف در سازمان ها. این کار خصوصیتی از قبیل مدیریت فضای اختصاص داده شده به هر کارمند و دسترسی از طریق API را دارد. بارگذاری فایل از طریق پنل تحت وب انجام می شود به همراه میزبانی سایت های استاتیک. امکان اشتراک گذاری فایل درون سازمان و اتصال به تلفن همراه را دارد.

جلسه و گفتگو آنلاین

از راه دور جلسات خود را برگذار کنید، برگذاری جلسات و کلاس های آنلاین با نرم افزار اختصاصی در پنل سازمانی شما راه اندازی می شود. نرم افزار برگذاری جلسات دارای مزیت هایی است از قبیل: برگذاری جلسه تصویری به راحتی میتوانید اررتباط تصویری بگیرید و متن و صوت و فایل ارسال کنید. بدون محدودیت نفرات آنلاین می شوند و امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش وجود دارد حتی در تلفن همراه.

پشتیبانی، مشاوره و آموزش

همواره یک متخصص همراه شما خواهد بود و پشتیبانی تمام سرویس ها توسط متخصصین شبکه و برنامه نویسی هایو انجام میشود.

نمونه ای از پشتیبانی که تیم فنی و شبکه هایو میتواند ارائه دهد نظیر:

نصب، تنظیم و استقرار سرورها و استقرار نرم افزار ها بر بستر کوبرنتیز می باشد.

راهکار هایی در معماری Native cloud و ایجاد CI/CD به همراه مانیتورینگ منابع و لاگ سرورها و مخزن کنترل ورژن گیت را تیم پشتیبانی و شبکه هایو می تواند انجام دهد.

پشتیبانی حضوری

مانیتورینگ لحظه ای

آموزش کار

مشاوره معماری سرور

خدمات ابری سفارشی برای سازمان شما

درصورتی که خدمت خاصی مد نظر دارید می توانید شرح کلی آن را از طریق فرم ارائه شده ارسال نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
درخواست دمو رایگان
نکته مهم: درحال حاضر تمام خدمات و سرویس های هایو فقط به اشخاص حقوقی ارائه می شود.
درخواست انتقال رایگان
عجله دارید؟ ۰۲۱۵۶۲۱۸۴۳۹