زیرساخت ابری هایو
[dark-light-mode-switch]

درباره زیرساخت ابری هایو

داستان ما از زمانی شروع می شود که جوانی از همین مرز و بوم از سال ۹۶ پا به عرصه ارائه فضای ابری گذاشت و نام هایو را برای شرکت رویاهای خود برگزید و سعی کرد که همیشه جزو بهترین ها در حوزه خود باشد. هدف از ایجاد هایو کمک به زیر ساخت های کشور از جمله ادارات دولتی و خصوصی، سازمان ها و سایر ارگان ها، که بتوانیم میل سرور، سرور های مجازی، مانیتورینگ و هر امکانات زیر ساختی را با بهترین کیفیت انجام دهیم و سعی کردیم که بهترین ها را برای مشتری های خود فراهم کنیم.

مشخصات ثبتی :
ویرا ابر آینده جهان
شماره ثبت : ۳۴۳۹
شناسه ملی: ۱۴۰۰۸۷۸۰۳۲۹

درک کامل نیاز ها و کسب و کار شما

هایو با درک کامل پروژه و کسب وکار شما و ایجاد ارتباط با مشتریان ، این اطمینان را حاصل می نماید تا خدمات و محصولات با کیفیت تر، بهتر و با توجه به نیاز های مشتری ها محصولات جدیدتری ارائه دهد.

بهترین ایده ها و جدید ترین تکنولوژی

ما متعهد به استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و بهترینه ایده ها برای ارائه محصولات و خدمات در زمینه کلود به شما هستیم. استراتژیه زیرساخت های ما در زمینه کلود هرروز طبق استانداردهای روز دنیا به روز می شوند،ما سعی براین داریم بهترین محصولات و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

پشتیبانی و شفافیت درکار

تعهد ما بر شفافیت و پشتیبانی دقیق و سریع است، مانیتورینگ و پشتیبانی به موقع ما به مشتریان این امکان را می دهد تا از محصولات و خدمات ما با خیال راحت استفاده نمایند.ما با ارتباط گرفتن با مشتری همیشه همراه مشتری خواهیم بود و سعی داریم تا بهترین راه حل و مشاوره ها را در زمینه کلود ارائه دهیم تا مشتری بتواند بهترین تصمیم در مورد آینده کسب و کار و پروژه های خود بگیرد. 

چشم انداز هایو

با توجه به نیاز روز افزون جوامع به تکنولوژی کلود شرکت زیرساخت ابری هایو سعی بر برطرف کردن این نیاز ها دارد.

ما در هایو توانسته ایم با استفاده از جوانان با استعداد ایرانی زیر ساخت ابری بومی را طراحی کنیم.

چشم انداز ما در میان مدت ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به تمام جامعه هست.

و در طولانی مدت سعی بر این داریم بتوانیم زیر ساخت ابری هایو را به خارج از کشور ارائه دهد و دانش خود را در اختیار سایر کشورها قراردهد.