زیرساخت ابری هایو
[dark-light-mode-switch]

خرید سرور مجازی ارزان ایران

فهرست مطالب

باتوجه به شرایط فعلی پیدا کردن سرور مجازی ارزان ایران برای استفاده در امور مختلف نسبتا سخت شده است.

برای مثال اگر صرفا یک سرور ابری معمولی نیاز داشته باشید که یک کار سبک در آن انجام دهید مجبور هستید اقدام به تهیه سرورهای ماهیانه با هزینه های نسبتا بالا کنید.

اما در هایو اینطور نیست!

ما در هایو طبق نیازسنجی ای که از کاربران خود داشته ایم انواع VPS ارزان ایران را ارائه داده ایم که می توان برای انواع استفاده های مختلف آنها را تهیه کرد و بسیار کمتر از هر شرکت دیگر برای آن هزینه کرد.

اما چطوری؟

معمولا ارائه دهندگان سرور مجازی بصورت ماهیانه و با منابع از پیش تعریف شده سرورهای خود را ارائه می دهند.

برای مثال اگر شما فقط 2 گیگ رم نیاز داشته باشید ممکن است ارائه دهنده آن را در پکیج های خود نداشته باشد و یا همراه با آن مقدار پردازنده یا هارد بیشتری به شما اجاره دهد.

همین مورد باعث افزایش هزینه سرور می شود.

و یا ارائه دهندگان هزینه 1 ماه را در ابتدای ماه دریافت میکنند بدون در نظر گرفتن اینکه آیا شما واقعا 1 ماه کامل از سرور استفاده کرده ای

شرایط ارائه سرور مجازی ارزان ایران

اما در هایو شرایط کاملا متفاوت است. منابع سرور کاملا بصورت دلخواه با رعایت حداقل های تعریف شده توسط کاربر هنگام تهیه سرور قابل انتخاب است.

برای مثال اگر شما صرفا هارد بیشتری نیاز دارید برای ذخیره سازی فایل های خود در هایو به راحتی میتوانید با کمترین میزان RAM و CPU اقدام به دریافت سرور ابری با هارد بسیار بالا کنید.

در این شرایط شما دیگر نیاز نیست هزینه اضافی بابت RAM و CPU که در شرکت های دیگر بصورت پکیجی ارائه می شوند پرداخت کنید.

به همین ترتیب باقی منابع سرور را نیز به دلخواه می توانید کمتر یا بیشتر کنید.

نکته هائز اهمیت

در هایو در هر لحظه که بخواهید میتوانید منابع سرور را تغییر دهید!

فرض کنید شما برای 1 هفته یک سرور با منابع کم نیاز دارید اما هفته بعد برای 1 روز نیاز به منابع بسیار بالاتر دارید، در این حالت دو فرضیه وجود دارد:

1. اگر از هایو سرویس نداشته باشید

درصورتی که از هایو سرویس نداشته باشید معمولا مجبور هستید هزینه چند روز و یا 1 ماه سرور را با منابع جدید پرداخت کنید و هزینه ای که پیشتر برای منابع سرور کمتر پرداخت کرده بودید ممکن است از دست برود

2. اگر از هایو سرویس داشته باشید

در هایو شما در هر لحظه که میخواهید حتی برای 1 ساعت می توانید اقدام به افزایش و کاهش منابع سرور کنید و فقط و فقط هزینه تعداد ساعاتی که از منابع استفاده کرده اید را پرداخت خواهید کرد و هیچ هزینه ای بصورت یکجا از شما دریافت نمی شود.

هزینه VPS ارزان ایران اگر سرور خاموش باشد

در هایو اگر VPS شما خاموش باشد هزینه آن بسیار ارزان تر از هرجای دیگر خواهد شد، زیرا که در حالت خاموش فقط هزینه هارد و آیپی جهت رزرو نگه داشتن آنها برای شما از شارژ شما کسر می شود.

لذا با این شرایط دیگر هزینه کامل سرور از شارژ شما کسر نمیشود و درنهایت بعد از 1 ماه هزینه پرداختی شما بسیار کمتر از هزینه عادی سرور بوده است.

مثال

فرض کنید درحال حاضر سرور دارید که هزینه آن درصورتی که یک ماه کامل از آن استفاده کنید 400 هزار تومان است.

این قیمت فقط زمانی از شارژ شما کسر می شود که سرور در طول این ماه همیشه روشن بوده باشد.

لذا اگر سرور را خاموش کنید هزینه نهایی تغییر خواهد کرد. و در انتهای یک ماه هزینه خیلی کمتری با توجه به تعداد ساعاتی که سرور خاموش بوده است از شارژ شما کسر خواهد شد.

گاها دیده شد است که برخی از کاربران فقط برای 4 روز در ماه به سرور نیاز دارند و باقی روزها سرور را خاموش میکنند تا آیپی سرور برای آنها رزرو باقی بماند و تغییر نکند.

در این شرایط کاربر هزینه کامل سرور را فقط برای همان 4 روز پرداخت خواهد کرد و در 26 روز بعدی فقط هزینه هارد و آیپی را پرداخت خواهد کرد که بسیار کمتر از حالت کامل آن خواهد شد.

خرید VPS ارزان ایران

باتوجه به توضیحات بالا اگر قصد خرید VPS ارزان ایران دارید باتوجه شرایط محاسبه هزینه سرور ایران در هایو می توانید ارزانترین سرور ایران را از هایو تهیه کنید.

برای اینکار کافیست در هایو ثبت نام کنید و با افزایش شارژ حساب کاربری خود اقدام به خرید سرور مجازی ارزان ایران بصورت ساعتی یا روزانه کنید.

شرایط ساخت سرور ابری در هایو بسیار آسان و تحویل در لحظه است.

برای ساخت کافیست ابتدا لوکیشن مورد نیاز خود را انتخاب کنید و سپس سیستم عامل و منابع مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

در نهایت هزینه سرور بصورت ساعتی و ماهیانه به شما نمایش داده می شود که درصورت تایید میتوانید روی ساخت سرور کلیک کنید تا 3 دقیقه بعد سرور ارزان خود را تحویل بگیرید.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟
عجله دارید؟ 02156218439
رایگان آموزش ببین - آموزش کار با سرویس های هایو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *