زیرساخت ابری هایو

خرید سرور برای سایت پر بازدید

بسیار دیده شده است که دوستان زیادی بخاطر بازدید بالای وب سایتشان همواره مشکل داشته اند و سرور یا هاست مناسب یا پیدا نکرده اند و یا با قیمت بسیار بالا پیدا کرده اند.

ما در هایو متوجه نیاز شما شده ایم و راهکاری مناسب برای وب سایت شما در نظر گرفته ایم.

تصویری از چند سرور

بررسی نیازمندی های شما

در مرحله اول تیم متخصصین هایو وب سایت و نیازمندی های شما را کامل و دقیق بررسی میکند تا بتواند بهترین راهکار و معماری سرور را به شما پیشنهاد دهد.
برای مثال اگر به زودی کمپینی داشته باشید هایو میتواند بصورت موقت با منابع بالا وب سایت شما را میزبانی کند و بعد از اتمام کمپین برای کاهش هزینه ها بلافاصله و در لحظه منابع سرور را کاهش دهد تا هزینه ساعتی کمتری پرداخت کنید.

سرور قوی مناسب سایت پر بازدید

بعد از نیازسنجی وب سایت شما و شرایط ترافیک سایت هایو بهترین و بصرفه ترین سرور را به شما جهت ادامه کار پیشنهاد میدهد.
درصورت تایید وب سایت شما توسط متخصصی هایو به رایگان و با داون تایمی کمتر از 15 دقیقه به سرور هایو منتقل می شود.

قیمت سرور مناسب سایت پر بازدید

 • Please enter a number from 1 to 32.
  بین 1 تا 32
 • Please enter a number from 1 to 16.
  بین 1 تا 16
 • Please enter a number from 1 to 1.
  1 IP به ازای هر سرور
 • Please enter a number from 1 to 200.
  بین 1 تا 200
 • 0 تومان
با خرید سرور ابری ساعتی هزینه تمام منابع و نگهداری سرور بصورت ساعتی محاسبه شده و از شارژ حساب کاربری شما کسر میگردد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه زیاد نیست و صرفا به ازای نحوه مصرف مبلغ دلخواه را میتوانید به شارژ پنل خود اضافه کنید.
 • Please enter a number from 1 to 32.
  بین 1 تا 32
 • Please enter a number from 1 to 16.
  بین 1 تا 16
 • Please enter a number from 1 to 1.
  1 IP به ازای هر سرور
 • Please enter a number from 1 to 200.
  بین 1 تا 200
 • 0 تومان

کانفیگ استاندارد معماری سرور

بعد از تحویل سرور و البته قبل از انتقال سایت درصورتیکه نیاز داشته باشید تیم متخصصین هایو میتواند معماری سرور شما را با توجه به شرایط وب سایت شما بهینه سازی کند.
برای مثال بهینه سازی تنظیمات وب سرور متناسب با CMS وب سایت شما و یا جداسازی سرور دیتابیس و فایل های شما از سرور اصلی.

سرور دیتابیس جدا و شبکه سازی

باتوجه به نیازمندی وب سایت شما درصورتیکه دیتابیس سنگینی داشته باشید و یا بازدید بو سایت شما خیلی زیاد باشد هایو میتواند با ایجاد یک بستر شبکه داخلی ایمن دیتابیس وب سایت شما را در یک سرور کاملا جداگانه نگهداری کند و از طریق ارتباط شبکه داخلی (خارج از بستر اینترنت) این دو سرور را به هم وصل کند.
در اینصورت فشار دیتابیس دیگر بر سرور اصلی وارد نمی شود و کارایی وب سایت بسیار بالا می رود.
همچنین همین مورد برای فایل های شما نیز قابل انجام است برای مثال برای دانلود و بارگذاری سریعتر فایل ها سروری در لوکیشن خارج از ایران برای فایل های شما در نظر گرفته شود.

خرید سرور ابری پیشرفته

با خرید کلود سرور در بسته پیشرفته علاوه بر سرور آماده پلتفرمی که نیاز دارید نیز بر روی کلود سرور شما راه اندازی و تنظیم خواهد شد.

با سرور ابری پیشرفته شما دیگر نیاز به نصب و تنظیم هیچ چیزی ندارید و بلافاصله بعد از دسترسی به Cloud Server میتوانید شروع به کار با پلتفرم درخواستی بکنید.

برای مثال اگر شما یک فروشگاه اینترنتی در بستر فضای ابری درخواست کنید، تیم فنی ما یک فروشگاه کامل را برای شما با تمام تنظیمات لازم راه اندازی خواهد کرد و شما فقط باید فروشگاه خود را مدیریت کنید.

سایت آماده وردپرسی

سرور ابری لاراول

سرور ابری پایتون

سرور ابری گیت لب

ویژگی های سرور مجازی ابری

تصویری از فعال یا غیرفعال کردن لیست ویژگی ها

پرداخت ساعتی به ازای مصرف

فقط پول آنچه که استفاده کرده اید را پرداخت کنید. بعد از ساخت سرور مورد نیاز خود هزینه آن بصورت ساعتی از شارژ شما کسر می شود.

امنیت با ساخت شبکه داخلی

با شبکه داخلی می توانید امنیت سرور ابری و وب سایت خود را دو برابر کنید، با این کار سرور اصلی در یک شبکه داخلی قرار میگرد و بصورت مستقیم غیرقابل دسترس است.

تغییر منابع در لحظه

حتی بعد از ساخت سرور ابری می توانید منابع تعریف شده را بصورت دستی کاملا تغییر دهید و در لحظه از منابع جدید استفاده ببرید.

تغییر سیستم عامل در لحظه

بعد از راه اندازی سرور در لحظه می توانید سیستم عامل پیشین خود را به سیستم عامل دیگری تغییر دهید مثل ویندوز به اوبونتو و برعکس.

آیپی شناور

به جای خرید آیپی جدید امکان تعریف آیپی برای هرکدام از سرورهای ابری ایجاد شده در لحظه و پابلیک کردن سرور ابری منتخب وجود دارد.

دسترسی ریموت و وب کنسول

علاوه براینکه در ناحیه کاربری امکان دسترسی به وب کنسول سرور را خواهید داشت امکان اتصال ریموت به سرور ابری ویندوز و سرور ابری اوبونتو نیز وجود دارد.

پشتیبانی همیشه در دسترس

تیم پشتیبانی زیرساخت ابری هایو با 6 راهکارِ تیکت، واتس اپ، تلگرام، تماس مستقیم، کارمند اختصاصی مدیر شبکه و DevOps همواره در دسترس شما خواهند بود.

هزینه کمتر با خاموش کردن

در هر لحظه که به سرور ابری نیاز نداشتید می توانید آن را خاموش کنید تا فقط یک سوم هزینه آن را پرداخت کنید.

تصویری از فعال یا غیرفعال کردن لیست ویژگی ها

چرا زیرساخت ابری هایو

زیرساخت ابری هایو سال هاست در حال کسب تجربه و اجرای بهترین ایده ها برای استفاده از محصولات خود می باشد که در زیر برخی از دلایل و ویژگی های هایو را آورده ایم.

در هایو شما ابتدا باید یک جزیره بسازید به عنوان خانه سرورهای شما و سپس در هر جزیره میتوانید به تعداد مورد نیاز سرور ایجاد کنید و یک شبکه داخلی کامل فقط با یک IP Public داشته باشید.

در جزیره هایو شما میتوانید یک سرور به عنوان پروکسی سرور تعریف کنید و آیپی خود را به آن بدهید و با شبکه سازی سرور اصلی و دیگر سرور های مورد نیاز خود را یک مرحله پایین تر در شبکه خود ایجاد کنید که هیچکس دسترسی مستقیم به آنها را نداشته باشد.

در سرور ابری مجازی هایو شما هم دسترسی ریموت دسکتاپ به سرورهای ویندوز و اوبونتو دارید و هم دسترسی ترمینال در این دو و دیگر سیستم عامل های موجود.

این اطمینان به تمام مشتریان داده می شود که تمام سرورهای فیزیکی هایو در بهترین لوکیشن قرار گرفته اند و امنیت های سخت افزاری و فنی لازم برای آنها تامین شده است.

در شرکت زیرساخت ابری هایو تیم پشتیبانی همیشه با شما همراه است، شما با 6 راهکار پشتیبانی که پایین‌تر آورده شده است می توانید با ما در ارتباط باشید.

راهکارهای پشتیبانی

ارسال تیکت

از 8 صبح تا 12 شب در کمتر از چند دقیقه پاسخگو تیکت های شما هستیم.

تماس تلفنی

بین ساعات 8 تا 24 بصورت تلفنی می توانید سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید.

واتس اپ

درصورت نیاز به ایجاد راه ارتباطی سریعتر از طریق واتس اپ پاسخگو خواهیم بود.

DevOps (غیر رایگان)

استخدام متخصص خصوصی و اختصاصی شما با ارائه شماره مستقیم تلفن همراه پشتیبان. تمام مشکلات فنی و زیرساختی شما را رفع خواهد کرد.

پشتیبانی وردپرس (غیر رایگان)

استخدام وردپرس کار متخصص خصوصی و اختصاصی با ارائه شماره مستقیم همراه پشتیبان. تمام مشکلات فنی وب سایت وردپرسی شما را رفع خواهد کرد.

SysAdmin (غیر رایگان)

استخدام مدیر شبکه متخصص، خصوصی و اختصاصی شما با ارائه شماره مستقیم تلفن همراه پشتیبان. تمام مشکلات فنی و زیرساختی شما را رفع خواهد کرد.

درخواست مشاوره رایگان