زیرساخت ابری هایو
[dark-light-mode-switch]

ساخته نشدن سرور / درحال ساخت ماندن سرور

سرورهای لینوکسی: 

ساخت سرورهای لینوکسی معمولا در کمتر از 1 الی 3 دقیقه انجام می شود، اما گاهی اوقات احتمال دارد به دلیل صف درخواست هایی که از سمت کاربران ارسال می شود این مورد کمی با تاخیر انجام شود و یا خطا دریافت کند و انجام نشود.

لذا درصورتی که ساخت با تاخیر انجام شد حداقل 20 دقیقه صبر کنید ممکن است در آن لحظه صف درخواست ها بالا باشد و درخواست شما با تاخیر انجام شود، اما اگر همچنان سرور درحال ساخت باقی مانده بود یک تیکت ایجاد کنید و شماره ماشین سرور را در تیکت جهت بررسی بیشتر ارسال کنید.

درصورتیکه ساخت سرور با خطا روبرو شده باشد و انجام نشود و هزینه ای که بابت همان سرور از شارژ شما کسر شده است به حساب کاربری شما عودت داده می شود.

سرور های ویندوزی:

ساخت سرورهای ویندوز معمولا در 5 دقیقه انجام می شود و اطلاعات آن به شما ایمیل می شود، اما به دلیل تاخیر در بوت شدن اولیه ویندوز ممکن است همان لحظه امکان ورود به سرور وجود نداشته باشد و خطا دریافت کنید.

لذا بعد از دریافت اطلاعات سرور اگر امکان ورود به سرور را نداشتید لطفا بین 10 تا 15 دقیقه صبر کنید و سپس اقدام به اتصال به سرور کنید.

مد نظر داشته باشید که سرور هایی که نسخه ویندوز آنها 10 یا 11 است مدت زمان بیشتری برای بوت اولیه نیاز دارند.

اما درصورتی که ساخت با تاخیر انجام شد حداقل ۲۰ دقیقه صبر کنید ممکن است در آن لحظه صف درخواست ها بالا باشد و درخواست شما با تاخیر انجام شود، اما اگر همچنان سرور درحال ساخت باقی مانده بود یک تیکت ایجاد کنید و شماره ماشین سرور را در تیکت جهت بررسی بیشتر ارسال کنید.

درصورتیکه ساخت سرور با خطا روبرو شده باشد و انجام نشود و هزینه ای که بابت همان سرور از شارژ شما کسر شده است به حساب کاربری شما عودت داده می شود.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

از طریق چت آنلاین (گوشه سمت راست صفحه)، ارسال تیکت و یا اطلاعات زیر با ما تماس بگیرید.
مستندات بیشتر

قصد ارتقاء کسب و کار خود را دارید؟

سرور ابری Next Cloud مناسب کسب و کارهای نوین