زیرساخت ابری هایو
[dark-light-mode-switch]

مشاوره سئو

دیگه نگران سئو سایت و یا کارمند و شرکتی که سئو سایت رو به اونها سپردید نباشید، ما در هایو با سال‌ها تجربه در زمینه سئو سایت های مختلف و تست انواع راهکارهای سئو آماده این هستیم که بررسی سایت شما و ارائه بهترین راهکارهای سئو را برای شما داشته باشیم.

مشاوره سئو سایت
تصویر یک ماشین حساب که شخصی به آن تکیه داده است

قیمت مشاوره سئو

قیمت مشاوره سئو کاملا بستگی به میزان کار و وب سایت شما دارد که بعد از آنالیز رایگان اولیه این قیمت مشخص و اعلام خواهد شد. برای دریافت قیمت تردید نکنید زیرا بررسی اولیه و مشخص کردن مشکلات کلی وب سایت شما کاملا رایگان انجام می شود.
در زیر برخی از کارهایی که برای بررسی سئو سایت شما و ارائه مشاوره سئو سایت انجام می شود را آورده ایم.

بررسی اولیه سئو

در بررسی اولیه سئو بطور کاملا رایگان وب سایت شما بررسی خواهد شد و مشکلات کلی آن، شرایط فعلی، کارهای نیاز به انجام و قیمت مشاوره سئو مشخص می شود.

برای بررسی اولیه سئو سایت فقط کافیست در هایو ثبت نام کنید و از بخش درخواست ها درخواست مشاوره سئو جدیدی ثبت کنید. 

بعد از ثبت درخواست تیم ما با شما تماس خواهد گرفت و شروع به آنالیز اولیه سایت شما میکند.

تصویری از یک حسابدار در حال محاسبه

آنالیز کامل سئو سایت

بعد از بررسی اولیه سئو وب سایت و ارائه قیمت مشاوره سئو آنالیز کامل سئو سایت شما شروع می شود.

در این مرحله وب سایت شما با کمک تست های مختلف بصورت دستی و رباتیک کامل و دقیق بررسی می شود و گزارشی کامل از مشکلات ریز و درشت سئو سایت آماده شده و خدمت شما ارائه می شود.

در این مرحله فقط لیست تمام مشکلات با توضیح دلیل مشکل ارائه می شود اما حل مشکل و ارائه راهکار انجام نمی شود.

مشاوره ارائه راهکار افزایش سئو سایت

درنهایت اگر تیم فنی یا مدیر سایت نتواند برای مشکلات ارائه شده راهکاری مناسب پیدا کند. و یا اگر نیاز به یک راهکار همیشگی دارید که دوباره به مشکلات مشابه در آینده برنخورید می توانید این خدمت را سفارش دهید.

در این حالت با توجه به لیست مشکلاتی که خودتان نمی توانید درباره آنها تصمیم بگیرید یک یا چند راهکار دقیق ارائه می شود تا بهترین کاری که مناسب افزایش سئو سایت است را انجام دهید.

استاندارد لندینگ

تبدیل کاربر به مشتری

شناسایی مخاطب هدف

بهینه سازی صفحات

آموزش افزایش سئو سایت

گاها دیده می شود که برخی از مشتریان با اینکه راهکار نهایی را دارند اما نمی دانند آن را چطور باید انجام دهند و نیاز به جزئیات بیشتر در این رابطه دارند. 

در این حالت تیم آموزش سئو هایو وارد می شود و تمام مواردی را که شما باید انجام دهید را بطور دقیق و کامل از راه دور به شما آموزش می دهند.

همچنین برخی از مشتریان فقط نیاز به آموزش دارند و بررسی یا مشاوره سئو را فعلا نیاز ندارند. در این حالت نیز امکان ارائه آموزش های مرتبط با سئو وجود دارد.

راهکارهای پشتیبانی

ارسال تیکت

از 8 صبح تا 12 شب در کمتر از چند دقیقه پاسخگو تیکت های شما هستیم.

تماس تلفنی

بین ساعات 8 تا 24 بصورت تلفنی می توانید سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید.

واتس اپ

درصورت نیاز به ایجاد راه ارتباطی سریعتر از طریق واتس اپ پاسخگو خواهیم بود.

استخدام متخصص خصوصی و اختصاصی شما با ارائه شماره مستقیم تلفن همراه پشتیبان. تمام مشکلات فنی و زیرساختی شما را رفع خواهد کرد.

استخدام وردپرس کار متخصص خصوصی و اختصاصی با ارائه شماره مستقیم همراه پشتیبان. تمام مشکلات فنی وب سایت وردپرسی شما را رفع خواهد کرد.

استخدام مدیر شبکه متخصص، خصوصی و اختصاصی شما با ارائه شماره مستقیم تلفن همراه پشتیبان. تمام مشکلات فنی و زیرساختی شما را رفع خواهد کرد.

سوالات متداول

در بدو ورود به خانواده هایو شما مبلغ ۲۵۰۰۰ تومان شارژ رایگان دریافت خواهید کرد افزون بر ان می توانید با حداقل مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان یا بیشتر حساب خود را شارژ مجدد نمایید .

در حالت عادی شما می توانید برای هر ماشین ساخته شده یک وب سرور داشته باشید که بتواند میزبان یک سرویس باشد.اما در ساختار هایو شما یک شبکه اختصاصی و مستقل دارید که می توانید بین انها به هر شکلی که بخواهید ارتباط برقرار نمایید.شما می توانید در این شبکه اختصاصی یک ساختار Microservice ایجاد نمایید و بوسیله یک Proxyserver تعداد نامحدود سایت را مدیریت کنیدتوسط بخش پشتیبانی به صورت رایگان قابل پیاده سازی است .

شما می توانید در پنل کاربری خود به هر تعدادی که بخواهید روال (Rule) فایروال برای هایو ابرهای خود اضافه کنید و امنیت ماشین های خود را خودتان مدیریت کنید البته توجه داشته باشید که افزودن هر روال شامل هزینه اضافه می شود .

به صورت لحظه ای و بدون نیاز به ریبوت در سروهای lxc می توانید از طریق پنل کاربری منابع را تغییر دهید .

شما با حداقل شارژ 10.000 هزار تومان می توانید بصورت ساعتی از سرور های ابری ما استفاده کنید. و درصورت اتمام شارژ سرویس شما بصورت موقت معلق میگردد که درصورت شارژ مجدد سرویس از همان نقطه قبلی راه اندازی مجدد می شود. البته شایان ذکر است که قبل از اتمام شارژ از طریق پیامک و ایمیل به شما جهت تمدید سرویس اطلاع رسانی خواهد شد.

دریافت فاکتور مستقیم از طریق پنل در سایت میسر می باشد همچنین هنگام ساخت هر سرویس هزینه های ان به شما نمایش داده می شود در صورت نیاز به پیش فاکتور نیز می توانید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

درخواست مشاوره رایگان