رفتن به محتوای اصلی

ارائه کلاستر کوبرنتیز (kubernetes)

متن

با توجه به گستردگی اپلیکیشن‌های تحت وب و همچنین افزایش تعداد کاربران اینترنتی، نگرانی اصلی صاحبان این اپلیکیشنها و وبسایتها، قابلیت توسعه ناگهانی زیرساخت سروری می‌باشد.

امروزه از کانتینرهای داکری برای این منظور استفاده می‌شود.

مشکلی که وجود دارد این است که کانتینرهای داکری می‌توانند فقط در یک سرور راه‌اندازی شوند و قابلیت مقیاس پذیری افقی (horizontal scale) و توزیع شدن بین سرورهای مختلف را بصورت پیش‌فرض ندارند. برای حل این مشکل، از kubernetes استفاده می‌شود.

کوبرنتیز (انگلیسی: Kubernetes) (که به شکل k8s نیز ارجاع می‌شود) سامانه‌ای متن‌باز برای ارکستراسیون برنامه‌های کانتینرسازی شده است که در ابتدا توسط گوگل توسعه داده شده و سپس به بنیاد لینوکس اهدا گردید.

با توجه به سابقه هایو در زمینه ارائه خدمات کانتینری در بستر داکر و لینوکس کانتینر، تصمیم گرفتیم که برای شرکتها و اشخاص، کلاستر مدیریت شده کوبرنتیز ارائه کنیم.

طراحی، راه‌اندازی، نگهداری و مونیتورینگ کلاستر کوبرنتیز تماما توسط تیم‌های فنی هایو انجام می‌گیرد. دیگر نگران راه‌اندازی و مدیریت کلاستر کوبرنتیز نباشید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ایمیل زیر در تماس باشید:

cloud.native.devops@haiocloud.com

 

 

خلاصه

طراحی، راه‌اندازی، نگهداری و مونیتورینگ کلاستر کوبرنتیز تمام توسط تیم‌های فنی هایو انجام می‌گیرد. دیگر نگران راه‌اندازی و مدیریت کلاستر کوبرنتیز نباشید.

Cloud Native DevOps

تمام حقوق سایت متلعق است به هایو