سوالات متداول

مقدار شارژ اولیه برای ساخت سرویس های ابری چقدر است ؟


در بدو ورود به خانواده هایو شما مبلغ ۲۵۰۰۰ تومان شارژ رایگان دریافت خواهید کرد افزون بر ان می توانید با حداقل مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان یا بیشتر حساب خود را شارژ مجدد نمایید .

با ساخت هایو ابر چند وبسایت را میزبانی کرد ؟


در حالت عادی شما می توانید برای هر ماشین ساخته شده یک وب سرور داشته باشید که بتواند میزبان یک سرویس باشد.اما در ساختار هایو شما یک شبکه اختصاصی و مستقل دارید که می توانید بین انها به هر شکلی که بخواهید ارتباط برقرار نمایید.شما می توانید در این شبکه اختصاصی یک ساختار macro server ایجاد نمایید و بوسیله یک proxy server تعداد نامحدود سایت را مدیریت کنیدتوسط بخش پشتیبانی به صورت رایگان قابل پیاده سازی است .هایو ابر با چه سطحی از حملات مقابله میکند ؟


شما می توانید در پنل کاربری خود به هر تعدادی که بخواهید روال (Rule) فایروال برای هایو ابرهای خود اضافه کنید و امنیت ماشین های خود را خودتان مدیریت کنید البته توجه داشته باشید که افزودن هر روال شمال هزینه اضافه می شود .

چگونه می توان منابع را تغییر داد ؟


به صورت لحظه ای و بدون نیاز به ریبوت در سروهای lxc می توانید از طریق پنل کاربری منابع را تغییر دهید .

ایا می توان سرورهای ابری را به صورت ساعتی یا روزانه خرید ؟


شما با حداقل شارژ 10.000 هزار تومان می توانید بصورت ساعتی از سرور های ابری ما استفاده کنید. و درصورت اتمام شارژ سرویس شما بصورت موقت معلق میگردد که درصورت شارژ مجدد سرویس از همان نقطه قبلی راه اندازی مجدد می شود. البته شایان ذکر است که قبل از اتمام شارژ از طریق پیامک و ایمیل به شما جهت تمدید سرویس اطلاع رسانی خواهد شد.

منظور از دیدبان چیست؟چه کاربردی دارد؟


دیدبان هایو سرویسهای شما را به طور مستمر رصد می کند و در صورت قطعی ان ها به شما اطلاع می دهد جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه دیدبان مراجعه کنید.

برای دریافت پیش فاکتور چه باید کرد ؟


دریافت فاکتور مستقیم از طریق پنل در سایت میسر می باشد همچنین هنگام ساخت هر سرویس هزینه های ان به شما نمایش داده می شود در صورت نیاز به پیش فاکتور نیز می توانید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.


logo-samandehi