قوانین و شرایط استفاده از محصولات

هایو
مفاد موجود در این صفحه شرایطی را مطرح می‌کند که شما چنانچه از خدمات و محصولات موجود در هایو استفاده می‌کنید آن‌ها را پذیرفته‌اید. با توجه به توسعه محصولات جدید و امکانات، ممکن است مفاد متن این صفحه به روز گردد. بنابراین هایو این اجازه را دارد که طبق آخرین شرایط استفاده مندرج در این صفحه، آنها را اجرایی کند. پس چنانچه در هایو از محصولات و خدمات استفاده می‌کنید به معنای آنست که قوانین، مقررات و شرایط استفاده از محصولات و خدمات هایو را پذیرفته‌اید. اگر بندی از بندهای این متن مورد تاییدتان نیست لطفا استفاده از محصولات و خدمات هایو امتناع کنید.

قوانین جمهوری اسلامی ایران


شرکت ویرا ابر آینده جهان به شماره ثبت ۳۴۳۹ و شناسه ملی ۱۴۰۰۸۷۸۰۳۲۹ در ایران ثبت شده است و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

تهیه نسخه پشتیبان (backup)


چنانچه از محصولات و خدمات هایو استفاده می‌کنید مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان بر عهده مشتری است و هایو مسئولیتی در قبال بکاپ ندارد.

اطلاعات حساب کاربری


مسئولیت حفظ اطلاعات پنل کاربری در هایو برعهده کاربران می‌باشد.

فورس ماژور (قوه‌ی قاهره)


جنگ اعم از اعلام شده یا نشده، انقلاب‌ها و اعتصاب‌های عمومی، قطع اینترنت یا اینترانت ملی، حملات سایبری، شیوع بیماری‌های واگیردار، زلزله، سیل، طغیان‌های غیرعادی، آتش‌سوزی‌های دامنه‌دار و مهارنشدنی، طوفان و یا هر امر خارجی، احتمالی و غیرقابل‌پیش‌بینی دیگری که از حیطه اقتدار طرفین خارج می‌باشد جزء حوادث قهری (فورس ماژور) به شمار می‌رود و در صورت بروز آن هایو مسئولیتی در قبال آنها ندارد.


مسدودسازیویرا ابر

چنانچه با توجه به مصرف کنونی پنل، ۴۸ ساعت به صفر شدن شارژ اعتبار پنل مانده باشد، هشداری برای کاربر ارسال می‌گردد. بعد از این هشدار چنانچه شارژ پنل به صفر برسد، تمام سرویسهای ابری ویرا مسدود می‌شود. ۳ روز بعد از این مسدودسازی کلیه سرویسهای ابری ویرا پاکسازی می‌شود و قابل بازیابی نیست. بعد از شارژ سرویس در بازه زمانی معین شده، سرویسهای شما مجدد بصورت خودکار فعالسازی می‌شود.

دیدبان

چنانچه موجودی حساب برای کسر هزینه‌ ماهانه کافی نباشد، بصورت خودکار سرویس دیدبان به پلن رایگان تغییر خواهد کرد.

هایومیل

چنانچه موجودی حساب برای کسر هزینه ماهانه کافی نباشد، تا ۳ روز فقط قادر به دریافت ایمیل هستید و بعد از آن سرویس ایمیل شما غیر فعال و حذف خواهد شد.


آخرین بروزرسانی: ۱۱ مهرماه ۱۴۰۰
logo-samandehi